031-95013620-25

مدیریت

215735

خط مشی

خط مشی کیفیت و ایمنی بهداشت حرفه ای

شرکت فولادگستر آتیه سپاهان

 

إنّ الله تعالی یحبّ مِن العاملِ إذا عَمِلَ أن یحسِن

خداوند، دوست دارد که هر کارگزاری که کار می کند، نیکو کار کند. پیامبر اکرم (ص)

 

شرکت فولادگستر آتیه سپاهان بعنوان اولین مجموعه فرآوری قراضه آهنی در ایران با استفاده از دستگاه خردکن می‎باشد و تلاش می کند جایگاه خود را تا چند سال آینده، بعنوان یک شرکت معتبر در خاورمیانه ارتقاء دهد و برای دستیابی به این مصالح خود را بکار برد.

شرکت فولاد گستر آتیه سپاهان به منظور رعایت الزامات قانونی و تأمین خواسته‎های مشتریان و با استعانت از خداوند متعال و با تعهد به رعایت کلیه الزامات و نیز بهبود مستمر اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت، رئوس اهداف خود را به شرح ذیل اعلام می‎نماید.

- افزایش تنوع محصولات و ایجاد تکنولوژی های جدید در جهت ورود به بازارهای جدید و افزایش فروش محصولات

-ارتقاء سطح کیفی محصول و عرضه محصول با گرایش بازار محور و با رعایت مشخصات مورد نظر مشتریان

-تلاش مستمر در جهت بهینه سازی فرایندها با هدف رشد و شکوفایی سازمان و اعتلاء دستاوردهای آن، سودآوری سهامداران و ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان،کارکنان و سایر ذینفعان

-بهبود مستمر سیستم ها، فرایند‎ها و ارتقاء بهره وری شرکت با محور فناوری اطلاعات در سیستم‎های مدیریت  IMS

-ارتقاء دانش و آموزش مهارت‎های فنی و تخصصی پرسنل از طریق اجرای برنامه‎های آموزشی و انگیزشی که عامل توسعه، فعالیت‎های شرکت و ضامن اجرای تعهدات در قبال مشتریان است

- تعامل و همکاری با سازمان محیط زیست در جهت کاهش و پیشگیری از آلودگی های آب، هوا، خاک، آلودگی صوتی و کاهش و کنترل ضایعات، مصرف بهینه منابع و گسترش و حفظ فضای سبز

-کاهش و پیشگیری از آلودگی‎های آب، هوا،خاک، آلودگی صوتی ،کاهش و کنترل ضایعات، مصرف بهینه منابع و گسترش و حفظ فضای سبز

-کاهش و پیشگیری از بیماریهای شغلی و حوادث ناشی از کار به همراه افزایش سطح بهداشت و ایمنی پرسنل

-رعایت قوانین مقررات زیست محیطی مربوطه و الزامات قانونی کاربردی در زمینه ایمنی و بهداشت حرفه ای و به هنگام نمودن این قوانین

-مدیریت شرکت به منظور اجرای خط مشی‎های فوق اقدام به استقرار نظام یکپارچه مدیریت فرآیندیIMS ، مشتمل به کلیه فعالیت‎های سازمان منطبق با استانداردهای مدیریت کیفیت (ISO9001-2015)،ایمنی و بهداشت (2018-45001) و محیط زیست (ISO14001-2015) نموده و بازنگری دوره‎ای و بهبود مستمر آن را تعهد می نماید و خواهان مشارکت عملی و معنوی پرسنل در راستای پایداری موارد مطروحه می‎باشد.

 

مدیر عامل

حمیدرضا فتاحی

معرفی شرکت

 

هدف از تاسیس شرکت:

 

 

 

هدف از تأسیس شرکت فولادگستر آتیه سپاهان، شکوفایی و نوآوری در صنعت بازیافت فلزات می‎باشد ، بدین منظور اقدام به تأسیس و احداث کارخانه shredder (خرد کن) که منطبق با آخرین تکنولوژی و دستاوردهای صنعت بازیافت فلزات می باشد، نموده است. شایان ذکر است این امر موجب تحولی شگرف در صنعت بازیافت و افزایش تولید فولادسازان کشور می‎گردد. همچنین موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش جنبه‎های زیست محیطی حاصل از فرآوری ضایعات فلزی و هزینه‎های ناشی از آن می‎گردد.

در حال حاضر شرکت فولاد‎گستر آتیه سپاهان در زمينه بازيافت، تأمين و فرآوري قراضه فلزي،  با استفاده از تکنولوژي جديد شردر مشغول به فعالیت می‎باشد، این شرکت دارای یکی از پیشرفته ترین مدلهای شردر (خردکن) با ظرفیت تولید 140-170 تن در ساعت قراضه آهنی می‎باشد، این دستگاه توسط موتوری با قدرت 6000 اسب بخار و با بهره‎گيري از این تکنولوژي روز دنيا، گام بلندي در عرصه فرآوري قراضه در ایران و خاورمیانه نهاده است .

ضمناً شرکت فولاد‎گستر نه تنها قصد اخذ کد جمع آوری خودروي فرسوده به منظور تأمين بخشي از مواد اوليه خود را دارد بلکه به پيشنهاد وزارت کشور قصد تدوين دانش فني جمع آوري قراضه در سطح کشور از مرحله تحويل گيري از مشتري تا پايان مرحله بازيافت خودرو را نيز دارد.

 

مکان شرکت:

1) دفتر اصلی شرکت واقع در اصفهان، مشتاق دوم، ابتدای خیابان حمزه اصفهانی، ساختمان شهید گلشیرازی، طبق دوم می‎باشد.

2) کارخانه در کیلومتر 55 جاده اصفهان–نائین قرار گرفته است ، این کارخانه در زمینی به متراژ 99 هکتار واقع در طرف راست جاده اصفهان–نائین می‎باشد، مقدار 10 هکتار به منظور اجرای پروژه شردر تفکیک گردیده و 89 هکتار مابقی به منظور فاز توسعه شرکت در ارتباط با کارخانه فولاد ضد‎زنگ در نظر گرفته شده است .

 

 

 

 

نمودار سازمانی

1

درباره ما

111

درباره ما

شرکت فولادگستر آتیه سپاهان،بزرگترین مجتمع صنعتی فراوری مکانیزه ضایعات فلزی در خاورمیانه

ایران ، کیلومتر 52 اصفهان - نائین

031-95013620-25

info@fgas.ir

موقعیت ما

Top of Page